FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

finnek és magyarok

Sziasztok!
Egy olyan helyet szeretnék csinálni, ahol a magyarok a finnekkel, a finnek pedig a magyarokkal tudnak beszélgetni. remélem sikerül és új barátokat szerezhetünk.
)finnül is szerettem volna ugyanezt leírni, de sajna ennyire még nem tudok, szal ha vki lefordítaná nagyon megköszönném!)
pussz mindenki: unkarilainentyttö smile
Kuinka viikonloppu on mennyt? Itselläni on mennyt hyvin smile
176.
Ninni_75
16 éve
Szia Jégember!
Nem tudom mennyire tudsz finnül,de gondolom elég jól!Az lenne a kérdésem nem lenne e kedved tolmácskodni!Amúgy merre is laksz te itt kint?Mert szükségünk lenne egy kis segitségre.Várom válaszod! ha gondolod emailben hamarabb megbeszélhetünk bármit!Email:jaffar3##kukac##freemail.hu
Üdv:Niki
175.
finland
16 éve
Attól függ. Elméletileg 18, de van aki arréb rakja. Nekem viszont egyáltalán nem kell, mert nem vagyok finn állampolgár. tounge
174.
Jégember
16 éve
Hűhaaa...Fene,hogy egy szót sem értek finnül..ehh..Itt Halason hajnalban fagy és este csak 4-5 fok volt!!Én szeretek fázni tounge,bár inkább fagyoskodnék odakinn sad face.Oli,ott mikortályt viszik a fiúkat katonának???
173.
Ors
16 éve
Ensimmäisen lauseen ymmärsin jotenkuten, mutta toista lausetta en ymmärtänyt. Kiitos kun selvensit asiaa smile Laitoin muuten vain ja halukkaat voivat sitten laittaa takaisin smile
172.
Ninni_75
16 éve
Sanoin, että "Kiitos, ihan hyvin / menettelee. Vai kysyitkö joltain muulta / tarkoititko jotakuta muuta?"
171.
Jégember
16 éve
Olen aloittelija ja osaan vain muutaman sanan Unkaria.
170.
Ninni_75
16 éve
Nem értem. sad face Finn vagyok.
169.
Ninni_75
16 éve
Én köszönöm, megvagyok. smile Vagy mástól kérdezted?
168.
Jégember
16 éve
Jó estét! Hogy vagy? smile
167.
Ninni_75
16 éve
Velem is lehet levelezni, ha érdekel. A címem: oliver.mueller88##kukac##gmail.com
166.
Jégember
16 éve
Sziasztok! Hát itt sincs jó idő. 17 fok van de hideg.
165.
Finlandia
16 éve
Rossz idő van sad face
164.
Ninni_75
16 éve
De kár,hogy én még annyira nem tudok finnül sad facesad facesad face
163.
csilla.85
16 éve
Szia !
Én szivesen levelezek veled cimem: alindinger##kukac##vipmail.hu
Moi !
Jos haluat, minä kirjoitan sinulle sähköpostia. Olen unkarialainen,mutta nyt asun Suomessa, ja puhun suomea (vähän).
Minun sähköpostini: alindinger##kukac##vipmail.hu
162.
zinaida
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.