FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
Szép év. Pedig nem is látszik annyinak. A stratovarius énekese is 40 és még mindig olyan mintha 26 lenne.
850.
Finlandia
15 éve
Nekem is az a kedvencem a Fight!

Hogy modják finnül hogy Mit csinálsz most? Vagy hogy megint jönnek.

Még nem vagyok biztos a finnemben.
849.
Finlandia
15 éve
naja, micsoda féktelen züllés lehetett ott.....laugh
848.
korppi
15 éve
Wááá..betöltötte a 30-at..
847.
Lauria
15 éve
Laurinak boldog szülinapot!!!!!!!!!!!
Hyvää syntymäpäivää!!
846.
korppi
15 éve
én bármelyik számnak örülnék. XDDD
De a Fight-ot én is biro, jó pörgős!!!
845.
korppi
15 éve
Kíváncsi vagyok mikor adják ki végre a duettet a "Nightwishes" csajszival...meg mikor lesz végre új klip...ha jól tom akkor a következő kislemez a You got it wrong lesz ...The fight-nak még jobb örülnék laugh
844.
Lauria
15 éve
én is szeretnék elmenni 'vadászni' de sajna örülök ha kitudok majd menni.
843.
korppi
15 éve
Igen,sztem is már előtte pár nappal idejönnek,mert sehol nem lex koncertjük 06.28.után.Körbe kéne járni az összes szállodát laugh...
842.
Lintu79
15 éve
Hú srácok!
Tök jó híreket olvasok itt...Olyan boldog vagyok,hogy újra fekete lett a haja! Na meg a koncert..Bár úgysem leszek ott,de öröm,hogy nálunk koncerteznek. Majd ugye kapok valakitől beszámolót?laugh
Legyetek jóóók!laugh
841.
vircsi
15 éve
igen,igen!!!! olvastam én is, qrva jóó, tök kira hogy nem kell várni megint éveket!!!
Csak az gáz hogy mennek másnap finnbe koncertezni és remélem nem sietnek. Bár merek rátenni hogy előtte pár nappal már itt lesznek mert előtte viszont nincs semmi. XDDDD
Örvendjük emberek!!!!!!!!!!!!!!!laugh
840.
korppi
15 éve
Ki van írva az oldalukra,h jönnek arra a Campus cuccra laugh csak egy kicsit messze van Debrecen :S
839.
Lintu79
15 éve
Aaaaawww...SZIN még jobb lenne laughlaughlaugh
838.
Lauria
15 éve
én is hallottam ezt, de majd hiszem ha ki van irva!
837.
korppi
15 éve
Kiitos a képeket smile
Képzeljétek:Július 23-án megint JÖN A RASMUS!!!!!!!!!!Vmi Campus fesztivál,Debrecen.Cak ennyit tudok,de ez is tök jó laugh (bár Sziget jobb lett volna)
836.
Lintu79
15 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.