FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
Ezt már én is hallottam hogy a következő klipben kígyó is lesz.
790.
Finlandia
15 éve
köszi a cikkeket, engem is felidegesitett volna, hülye ****. Sztem ez igaz, más forrásból is hallottam ezt,ugyhogy ez még rá is tett.
Az meg más h mit mondanak a nyilvánosságnak, meg mit akarnak. előbb utóbb ugyis kiderül minden, a klipp is ezt nyomatékositja. Szegényke megérdemelne már egy jó párt. Azt meg h az ő fia, meg akkor hiszem ha van róla papir....
Amugy azt hallottam még h a kövi klippbe Laurit megfojta majd egy kigyó???persze csak benne.
789.
korppi
15 éve
Hú srácok-lányok!Megnéztem a Justify videóját. Ezt egyébként mikor adták ki? Nem rossz,bár több jelenetet is rakhattak volna belé.Nomindegy,nekem ez jó Karácsonyi meglepetéslaugh
788.
vircsi
15 éve
hehelaugh Oh,ezek a heves indulatok! Az a lényeg,hogy Laurinak jó legyen! Dehát ecccer azt nyilatkozta,hogy tervezték a kiskölköt...szerintem együtt vannak.
787.
vircsi
15 éve
Na ez igaz van bene igazság tényleg. Lényeg hogy Lauri szemei véglel kinyíltak és rájött hogy kivel volt évekig.
786.
Finlandia
15 éve
Hát az tuti hogy ezeknek van igazságalapja...már a dalszövegekből is ítélve...meghogy ennek a csajnak alapból olyan arcberendezése van hogy ha összetalálkoznék vele az utcán,százas hogy valami baleset történne vele....
785.
Lauria
15 éve
hát amiket én találtam azt te is olvashattad...
egy csaj írta le szépen zajlik.hu fórumán...bemásolom azt...aztán gondolkodjatok el rajta smile és ha végig gondoltad rájössz nagyon igaza van...

"Jah , de LAURI megérdemli azt az összeget , amit megkeres , sőt .... Amúgy Neki senkivel NINCS közös vagyona , mivel Ő Maga mondta egy videóinterjúban nemrég , hogy " már nincs párkapcsolata , a szerelem már elmúlt rég " .... Ami valszeg nem is nagy baj , mert teljesen ki van idegileg , nem véletlenül .... És minden interjúba Juliusra hivatkozik .... Láttam jópár olyan videóinterjút , ahol pl megkérdezték LAURI - tól , és Aki - tól , hogy " tervezitek az esküvőt ? " Aki : " Igen , tervezem , eljegyzésünk már volt , de az esküvő még kicsit arrébb van " . LAURI : " Van egy fiam " ( és ennyi ) , Máshol : " Van barátnőd ? " " Van egy fiam " Amit beraktatok ide abba is " Milyen a szerelmi életed ? " Itt is Julius .... Már nincsenek együtt . És a FINN - ek is mondták már .... Ha az nem elég , LAURI Saját Maga mondta el , ahogy már leírtam ...."

illetve még ez:

"Moi mindenkinek ! No találtam infókat még ezzel kapcsolatba . ~RASMUS~ - ék mexikói koncertjük előtt adtak egy interjút , ahol volt egy olyan rész , hogy " 5 dolog , amit nem biztos nem tudsz ~LAURI~ - ról " No ebből 4et tudtam XD , de egyben nem voltam biztos , de mivel elmondta , már 100% smile , és ez az volt , hogy " ~LAURI~ szakított paula vesalával a pmmp énekesével ( ~LAURI~ áprilisban apa lett ) ( ezt tudtuk .... :S )

És volt még egy hosszabb interjú , a kérdés az volt , hogy ' az új album miért ilyen szomorú hangvételű ? " :
( röviden )

" Ez az album az Én karakteremről , és egy lányéról szól . " .... " Leírom a sztori végét , ami nem éppen boldog véget ért "

Amúgy hallottam olyat is , hogy a gyerek paula producerétől van . Most ebbe nemtom mi az igaz , mi nem , de igazatok van , ez csak arra kellett , hogy magához kösse ~LAURI~ - t .... Tudom miről beszélek , találkoztam paulával is a Szigeten , leírhatatlan volt , majdnem felképeltem , amit leművelt ~LAURI~ - val , az hallatlan . Befoghazná a pofáját , hogy ingyen utazgatott a világban , és olyan körülményekett teremtett neki ~LAURI~ Saját erejéből , amiről Nélküle csak álmodozott volna .... És még annyi mindent tudnék ide írni , mert olyan utálatot érzek iránta , hogy WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :##kukac## .... egyelőre leállok , mert már felb#szott ....

Lényeg a lényeg , nincs bnője smile"
784.
varis
15 éve
avass már be miket olvastál varis. laugh
783.
korppi
15 éve
Értem már. Hát van benne valami igen.
782.
Finlandia
15 éve
bár az igaz történet még kiegészítésre szorulna de ahogy a nemzetközi sajtót nézem lassan minden kiderül...
781.
varis
15 éve
akkor jó...laugh
780.
korppi
15 éve
és nagyon is jó verziót halottál...
779.
varis
15 éve
az a csótány elvileg Paula lenne, ezt már többektől is hallottam.
Az egész klipp lényege h Lauri a fájdalmát és szomorúságát mutatná be,lásd fekete könny ami ellepi a végén, és azért van megkötözve mert nem tud ellene mit tenni. van benne valami....egyenlőre ezt a verzót hallottam.
778.
korppi
15 éve
Belle who-tól a Tide nagyon jó lett és a Justify is. De az a csótány mit akar ábrázolni a klippben?
777.
Finlandia
15 éve
én már láttam...hát érdekes smile nekem nagyon bejön...de az a rohadék csótány túl éli sad face
776.
varis
15 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.