FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
tényleg ott lesznek? nocsak akkor a finnek 1 négyzetméterre jutó létszáma megnő.laugh
attól függ ki a vezető, de tényleg vicces szokott lenni, mondjuk kicsit uncsi lenne nélküle.
Ez a műsor este 10kor kezdődik ugye? remélem nem a végére teszik be a srácokat. és mutatják is őket!
Bizom benne h egy th nem veri pl a Green Dayt.
730.
korppi
15 éve
Eddig is rühelltem a Tokio Hotelt..most el is ásták magukat..
729.
Lauria
15 éve
Nightwish is ott lesz a formula 1 futamán.
728.
Finlandia
15 éve
Én is a látvány miatt nézem és hogy élőben megy. És hogy milyen jókat hülyülnek mindig. Pl a videó díjkiosztón az a müsör vezető kész volt. Annyit röhögtem !! XD
727.
Finlandia
15 éve
én fogom nézni, eddig is néztem.
Már a látványért megéri fennmaradni, meg a tudat h élőben megy a műsor és jelen pillanatban látod őket szimpla valójukban!!!!!!!!áááá
mondjuk azokra a nyirvákoló anorexiás hülyékre nagyon nem vagyok kiváncsi, az durva volt, lesem a listát a jelölteket és képesek betenni ezeket a legjobb előadó v mi cimére??? hát azé álljunk már le, lehet már rég feloszlottak és van annyi banda akik sokkal többet letettek az asztalra, azért meg mert németbe ők a kedvencek az nem jelent semmit.akkor már inkább Metallica.laugh
726.
korppi
15 éve
smile

Szintén ez a véleményem. Nézitek a díjkiosztót?
725.
Finlandia
15 éve
biztos a rosszullét kerülgette szegényt.XD
azért egy előadó nem jó szivvel veszi h lekoppintják azt a munkát amiért Ő akkora figyelmet és időt forditott. ezek meg...gusztustalan,egyveskezűek...
724.
korppi
15 éve
jaja,azt mondta,hogy nem tud sokat a tokiókról,de "úgy gondolja",hogy "tehetséges gyerekek" és sok sikert kívánt nekik. Persze ezt nem a legvidámabb arccal..
723.
vircsi
15 éve
a kis diplomatikus..laughD csak azért.
722.
korppi
15 éve
Ja és meglepő az amit Lauri mondott egy interjuba a th-ról. Azt hittem leszólja őket. Inkább azt mondta hogy nagyon jó az amit csinálnak vagy ilyesmit.
721.
Finlandia
15 éve
Lost and Lonely az is jó sőt nekem a 10 black roses is tetszene klipben. Habár mindig úgy van hogy egy gyors dal klippnek utánna jön a lassu utána megint gyors. Valahogy ezt vettem észre de másoknál is.
720.
Finlandia
15 éve
Mikor a th -nak ezt a számát hallottam a viván akkor fel is figyeltem. Hogy milyen ismerös a háttér zene. És rájöttem hogy a rasmus.
719.
Finlandia
15 éve
A honlapon van egy interjú velük az (Vertigo TV-s),amiben Lauri azt mondta,hogy a tokio hotel lelopta a Not like the other girls elejét...ráadásul el is küldték a Rasmusnak. na rákerestem...Kicsit felhúztam magam rajta...wááááááááááááááááá
http://www.youtube.com/watch?v=gMnC2w8DEXA
718.
vircsi
15 éve
egy lassú szám mindig van a klippekbe.
én az egész album dalait dúdolgatom, egyszerűen muszály, annyira jók!!
717.
korppi
15 éve
Igen igen a Lost and Lonely naggyon faja lettlaugh
Énekelni is jólaugh
3-szor kellett meghallgatnom az albumot,hogy átjöjjön ez a zene...aztán le se bírom már kapcsolnismileTalán jobb lett a BR,mint aHFTS,de a Dead Letterst semmi se szárnyalja túl szerintem. Justify klipje pedig külön öröm számomralaugh
716.
vircsi
15 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.