FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
társulok Finlandiához, Én is megáltam a zip codnál nemtom mit kell oda írni....
670.
DYNASTY
15 éve
na van már honlap??? eddig az a nyomi rózsa forgadozott....
669.
korppi
15 éve
Új a weblapuk. Csak az a baj hogy regisztrálni kell. A zip codnál megáltam.
668.
Finlandia
15 éve
Hát én nem is tudom mit gondoljak ezekről a borítókról smile De szerintem tuti nem csak piszkozat.sad face
667.
yöperhonen
15 éve
de jó a szemed, nekem egy nagy irkafirka....toungeP
666.
korppi
15 éve
Megtaláltam azon a térkép/boírtó szerűségen Skóciát és Angliát.Kicsit el vannak csúszva a dolgok rajta.
665.
vircsi
15 éve
naja az nekem se tetszik,eléggé gyenguszka Lauri elméjéből....annyi ötlet van rá remélem még javit rajta.
arra én is kivi lennék mert nem láttam ki belőle túl sokat,sztem vmi térkép, lehet az eddigi turné térképe, hehe!!!!de a promoképek azok nagyon klasszak!!!
664.
korppi
15 éve
Hű! A kislemezé tetszik,ha ez az! Bár nem hiszem,hogy ez egyáltalán eszükbe jutna ilyen ábra,nem kapcsolódik a Rasmushoz... amúgy ez az égboltot vagy a földet mutatja,vagy mit ?Honnan van?

a Black roses meg egyenesen hát... izé...remélem ez csak egy piszkozat,de ha mégse,tervezek nekik egy újat. Tök ingyen,én szívesen megtenném...na mindegy. Úgyse a borítót fogjuk lesegetni.laugh
663.
vircsi
15 éve
Finlandia
15 éve
http://www.tatunews.net/images/trpics/photoshoots/5/LiveingInAWorld_cover.jpg

Álítólag ez lesz a kislemez borítója.

Ne gondoljatok szépre. Egykis kreativságot vittek volna bele a borítokba.



http://www.flickr.com/photos/ilmojensankari/2722779345

Videóból képek.



http://www.therasmus.org.uk/rasmusforums/topic.asp?TOPIC_ID=14268

Albumé. És álítólag Lauri tervezte.
661.
Finlandia
15 éve
én még olyat nem láttam, csak sokkosokat.laugh volt egy csaj akinek a karjára volt most vagy tetoválva vagy festve Lauri arca, még az ujságba is benne volt. meg egy másik aki szentéjt emelt Laurinak, azé ez már durva....
660.
korppi
15 éve
Igazatok van nagyon is. Sőt nem csak sikítoznak hanem ájuldoznak is.
659.
Finlandia
15 éve
milyen szépen mondtad!!!!laugh
ez igy van. kiver a viz mikor koncerten is basszus mikor meglátja egy fanatik pl. Laurit remeg a sokktól h láthatja és örjöngve kántálja a nevét, én meg élvezném a zenét...ebben mi a jó???
jól van én is örülök h látom, de mint a kedvenc zenekarom egyik tagját és nem mint istent.ahelyett h örülne h sikerült neki, ő dolga mi jó neki.
658.
korppi
15 éve
Az a baj,hogy néhány ember nem örül annak,hogy Lauri Paulával van,vagy úgy egyáltalán van valakije.A sok buta meg elhiszi,hogy van esélye nála,betegesen rajong érte,és azt híreszteli,amit önmaga hallani akar. Én örülök,ha boldog az ember fia,bárki legyen az! De igazán örülni csak az tud,aki nem más kárát akarja,hanem a boldogságát.
657.
vircsi
15 éve
Ezt csak azért írtam hogy mint ahogy eszter is mondta , írta nekem hogy nem érdemes netes petykáknak hinni.
656.
Finlandia
15 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.