FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
na akkor alig várom az milyen lesz.
Nekem is az egyik kedvencem a Lost and lonely, de mindegyikbe van valami szuper amiért meg az nagyon bejön.
715.
korppi
15 éve
Én a dvd verziósat rendeltem meg.
714.
Finlandia
15 éve
Justify a következő klipp. Október végén forgatják Helsinkiben. November 6.-án a srácok vendégek lesznek az mtv zene díjkiosztón Liverpoolban.
713.
Finlandia
15 éve
azért mert neked a limitált kiadás van meg. és milyen a kép?????
ahh az dejó lenne.
712.
korppi
15 éve
A GHOST OF LOVE-ból smileSztem ez az egyik legjobb szám az albumon wink+a Lost&Lonely...
Ja,amúgy egyik ismerősöm látta vhol kiírva.h márciustól májusig lesz Európai turné és valószínű,h akkor jönnek.Tök jó lenne smile
(Am.nekem van szövegkönyv a CDbe,és kép is van bene,igaz,h csak 1) smile
711.
Lintu79
15 éve
megtöröm a csendet!!XD
Ki melyik számból szeretné a következő klippet??
710.
korppi
15 éve
igen, volt róla szó hogy nem lesz ezen az albumon az Anette Olson-os szám :Ssad face de mivel az nagy dolognak számít, biztosan lesz belőle klipp is. legalábbis remélem.
709.
yöperhonen
15 éve
én megvettem eredetibe, de vártam vmi frenetikusan oltári jó boritót, erre semmi, se képek, se dalszövegek, azért kár érte, de a számok jók, változatosak és másmilyenek mint a HFTS-osak.
Lehet azt a számot másba teszik bele, remélem egy kis maxiba, ne legyen már belőle kuka....:SS.
708.
korppi
15 éve
Nincs rajta?? Ne mááár..pedig azt nagyon vártam... sad face sad face sad face
707.
Lauria
15 éve
Nincs rajt az Anette Olzonos dal!shockshock
706.
vircsi
15 éve
Igen,azt láttam hogy kb novemberig csak Finn+németsad faceNem tudom mér menek mindig oda(utálom a németeketsmile )gondolom karácsonykor meg nem fognak turnézni,úgyhogy majd jövőresad face.Nem baj,addig még fejlesztem a finn tudásomat smile
Hú én meg akartam venni az albumot tegnap,mert azért eredetibe mégis más..dehát zárva a Media Markt a Saturn...sad face
705.
Lintu79
15 éve
Nekem is megvan már az új album és NAGYON TETSZIK!!!Bár első hallásra én mindig túl kritikus szemmel nézem, illetve füllel hallgatom. Az oldalukon fenn vannak a koncertjeik időpontjai, de Magyarország nincsen sad face Főleg Finnbe mennek meg Németbe sad face
704.
yöperhonen
15 éve
Sziasztoook!
Tudjátok,hogy már le lehet tölteni a teljes albumot??Annyira kiráááály,nekem már csütörtök óta megvan,és éjjel -nappal azt hallgatgooom laugh A Lost&Lonely meg a Ghost Of Love a legjobb wink Amúgy nnics vkinek vmi új infója a Rasmusról?PL.hogy mikor jönnek koncertezni?smile
703.
Lintu79
15 éve
ez populáris
702.
vircsi
15 éve
Jók az album dalai..
701.
Finlandia
15 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.