FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
az jó kis szám lett, de nemcsoda h Lauri agyából pattant ki, qrva jó számokat ir, csipázom.laugh
Láttátok már a Justify klippjét? húzós darab lett.
775.
korppi
15 éve
szeretem,ha zajlik az élet laugh

A dal,ha még valaki nem tudja: Belle who-tól a Tide.
Azt írta Lauri,hogy egy nagy álma volt,hogy írhasson filmzenét.smile a Dynasty Recordings a kiadó,tehát teljesen Lajri-műveklaugh Gartula néki!smile
774.
vircsi
15 éve
ha jól tudom 1 hétig marad, nem akarok hülyeséget mondani, de 12-én biztos itt van még.
9-én és 12-én találkozhatsz vele a Papp László Sportaréna előtti fesztiválon.
773.
korppi
15 éve
Sziasztok!
Meg tudná valaki mondani,hogy meddig lesz itt Joulupukki,és mikor lehet vele talizni?A Vörösmarty téren van,ugye?Kiitos wink
772.
Lintu79
15 éve
na az a szám az oltári!! vegyiti a kedvenceket. kár hogy olyan rövid.laugh
771.
korppi
15 éve
sziasztok%
Én imádom a közös számukat a HIM-eltounge HIM feat. The Rasmus - Apocalyptica bittersweet (L)
770.
Finiki
15 éve
én hallottam!!tényleg jó lenne látni.
769.
korppi
15 éve
Wooow!
Olvastátok a hivatalos oldalt mostanság? Ha jól értelmeztem a szöveget, Lauri filmzenét írt! Ez egy finn film, Blackout a címe, valami thriller és decemberben mutatják be Finno-ban!! Hát, ezt valahogy meg kell néznem ill. hallgatnom, ugyanis a filmzenét kiadják cd-n is (ugyancsak december közepén)! smilesmile
768.
Lauria
15 éve
Találkoztam a Mikulással, Joulupukkival!!! Nyugi józan voltam, kimentem h lássam az öreget,de nagyon édes, tündéri ahogy mindig mosolyog a szakálla alatt.
767.
korppi
15 éve
Itt az igazi mikulás Pesten, nem nézitek meg??? de megy vidékre is.
766.
korppi
15 éve
Dejó neked h kimész Finnbe, érezd jól magad!
Azt én is hallottam h esetleg akusztikus konci lesz, de akkor nem.
765.
korppi
15 éve
Egy myspace ismerösöm írt és aki válaszolt a levelére. Azt mondta hogy nem akusztikus koncert lesz. Hanem rendes koncert. Én is megyek.
764.
Finlandia
15 éve
Köszi^^Huuuu hááát nem tudom..elég korán lesz..egyelőre még nem tudok jegyet venni mert Finnországba megyek januárba..lehet csak utána fog menni..de lehet addigra már nem lesz jegy o.O Nehh
763.
kaunotar
15 éve
MOI!
A koncert febr. 18-án lesz a Dürer-kertben. Igyekezz akkor,mert sokakat érdekel. bár a pecsásba sem voltunk dugig. én ott leszek!!laugh
762.
korppi
15 éve
Hello emberek! Áá nem mondjátok mikor lesz a koncert?shock Ott akarok lenni+
761.
kaunotar
15 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.