FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
szia!
Sztem is ez volt az eddigi legjobb koncertjük!!! Na igaz a Dürer egy rakás ***, hogy lehet annyi embert egy járdányi helyre összezsufolni? én az ajtónál álltam és szétnyomtak a végére!!
Melyik hotelbe voltak??? Mért nem maradtál utána? v neked is menni kellett?? nekem menni kellett mert csövelhettem volna ha maradok,nincs semmi járat haza. Bbnőm viszont maradt és utána ki is jöttem és szerzett autogrammot meg fényképeket is.kiv Paulit, ő elvonult.
Jaaaaaaa Dia láttalak!!!!!!!!
805.
korppi
15 éve
Sziasztok!
Voltatok a koncerten?Szerintem egy szar volt(már bocs,hogy ezt mondom),mert a dürer egy csöves...és szemétség volt,hogy csak 7kor engedtek be.Mi déltől vártuk őket ott hátul,aztán 4kor jöttek,de nem voltak képesek odajönni adni 1autógrammot...Aztán meg kiderült,hogy a szomszéd szállodába voltak,és mégis ilyen késő jöttek...Nem tudom ti hogy mentetek haza,de nekem nem ez volt életem legjobb koncertje...sad face
804.
Lintu79
15 éve
jövőhét ilyenkor már hawaii lesz!!!!!!!
élőben nézzük őket!!
803.
korppi
15 éve
tudod mikor ülnék egész nap abba a szmötyibe?? elég fujjj...
de az békamozgás a végén, minden vidibe van valami röhögtetnivaló.laugh
Na ez jó kérdés Dia, ugyanis ha el akarsz jutni oda,nem uszod meg a forgalmat.
802.
korppi
15 éve
A dürerkertbe hogy jutok el autóval?
801.
Finlandia
15 éve
varis
15 éve
Ez 2009 első hozzászólása. smile
799.
Lauria
15 éve
Boldog új évet mindenkinek!

Hyvää uutta vuotta!!

Jó szilveszteri bulizást persze aki bulizik. Én itthon maradok most. Közbe jött sajnos ez-az.
798.
Finlandia
15 éve
Köszi.
797.
kaunotar
15 éve
Laurinak van gyereke. Egy kisfiú. Julius Kristian a neve.

796.
Finlandia
15 éve
Úgylátszik nagyon lemaradtam..most tényleg lenne gyereke ? o.O
Meg én sem értettem,hogy ha elvileg együtt vannak kit említ a cdn a számokban..
De ez érdekes amiket leírtatok.
Mindjárt megnézem a videot is.
Azt nem lehet tudni ,hogy a koncertre mennyi hely van még v hogy van ez? Szerintem mindenképp megyek.
795.
kaunotar
15 éve
nekem mondjuk furcsa hogy már az új klippről dumálnak hiszen a justify még csak most jött ki... de hát ki tudja... ha tényleg kígyós lesz akkor a you got it wrong-hoz lesz sztem mert abban van szó kígyóról...
794.
varis
15 éve
naja, én is hallottam már eztazt, de komolyan, aki erre vetemedik az hazudozzon tükör előtt magának...ebbe mi a jó?? ugy utálom az ilyet.
793.
korppi
15 éve
Vagy ez is valakinek az agy szüleménye. Én egy netes portálon olvastam a kígyóról.
792.
Finlandia
15 éve
vajon mi jöhet még???laugh
791.
korppi
15 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.