FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
Mondjuk azt a falhoz dobálósat nem igazán tudom elképzelni...meg azt hogy Eeronak is extrém frizurái voltaksmile
820.
Lauria
15 éve
vagy Slipknot után....
819.
Lauria
15 éve
mi lehet majd a Lordi koncert után??? na azokat megnézném.
818.
korppi
15 éve
Hááááát ezek őrültek!!
817.
Lauria
15 éve
Én is megveszem.

Tavaj olvastam hogy a Negative majdnem lerendezett egy hotelszobát.

816.
Finlandia
15 éve
azé sokkal jobb mint a semmi, én sehol se olvastam róluk. ezeket a szaftos részleteket meg imádom!!!!miket művelhetnek ezek a háttérben.és akkor a finnek a visszahúzódóak,meg szendék. hahahaa
815.
korppi
15 éve
Wáááá...holnap megveszem!laughlaugh
814.
Lauria
15 éve
Én pont tegnap vettem meg az újságot,és télleg vannak benne "dolgok" laugh...
Azt írják,hogy túl van 1magánéleti válságon,de a kérdéseknél egynél sincs szó róla...meg a legelején,hogy csak 15perces interjú volt és csak annyit lehetett fényképezni amíg a vaku nem zavarja Laurit...Hát ez elég fura,na meg hogy egymást dobálták a szállodában v vmi ilyesmi,nah ez elég vicces volt....laugh
813.
Lintu79
15 éve
a mostani popcornba Lauri van a cimlapon!!!!és két oldalas interju van benne, érdemes elolvasni mert én jót röhögtem rajta!!
812.
korppi
15 éve
mondom én láttalak, oda is mentem volna mert még nem találkoztunk, de onnan kimozdulni....
Koncert után erős győzéssel ugyan de Laurival és Eeroval lehetett találkozni, a többiek elvonultak.
811.
korppi
15 éve
Lehet hogy olyan ismerössel kellett volna megbeszélnem akit már régóta ismerek pl innen.
810.
Finlandia
15 éve
De jó annak aki a bejáratnál volt. Én is ott voltam de elöttem 10 ember állt,de mi az autóban vártuk a nyitást mert lefagyott a lábam a cipőmben. És plussz majd nem behugyoztam.

A koncert jó volt nekem tetszett. De kint a dürer elött nem láttam egy ismeröst sem. De szerintem ők sem akartak felismerni azt érzem. Nembaj az öcsémmel buliztam egy jót. Hátul áltunk és jó helyen mert mindent láttunk.

Koncert végén volt a találkozó velük?
809.
Finlandia
15 éve
ja kb éjfél,fél1 körül jöttek ki ha jól emlékszem, szóval türelemjáték és fizikai erő kell.XD és nem árt egy kis zsirréteg sem. ami másnapra rég eltűnt.tounge
808.
korppi
15 éve
Itt szerintem maga a hely választása volt gáz, ide többé nem szeretnék menni. Az meg hogy most akkor jöttek amikor arról mi nem tehetünk, ez lutri. vagy találkozol velük v nem. rajtuk is múlik.De utána látod szivesen kijöttek, igaz kis hamisak kamubuszt küldtek előre, de akik ott maradtak azokkal látod elvoltak. Igaz Akit bent lehetett elcsipni mint Eerot, de ő kijött és mondta h Phototime!!! na ilyet is ritkán látni.aztán fel a turnébuszra. ÉS Lauri azért jött le mert énekeltek a csajok és biztos ez imponált neki.XD
Ezt hallottam nekem sajna haza kellett jönnöm, de legközelebb kivárom!!!!!!
Ez ugy lenne a jó ha nem koncerteznének napról napra és lenne idejük kicsit maradni is.nem voltunk sokat sztem igy lehetne csinálni ilyen dedikálos estét is.
A sziget meg csak egy neves esemény,külföldön is, azért kell egy kis promo oda is.ott buliztak utána is,ezért lehetett velük 'találkozni', ha az a rohadt kordon nem lett volna ott.meg nem mentek sehova utána.
807.
korppi
15 éve
Hát mivel én déltől szétfagytam ezért nem volt kedvem még utána is várni,az én barátaim is maradtak,de csak Eeroval találkoztak.Lauri is kijött?Biztos órákat kellett rá várni....nem jut eszükbe,hogy megfagynak a rajongók?Nekem ez volt a második koncert,de a szigeten valahogy sokkal kedvesebbek és közvetlenebbek voltak...Amúgy nem tudom melyik szállodába voltak,de ott volt 1utcával arrébb...
806.
Lintu79
15 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.