FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
nem beszélni ángol, kérni téged irni miről szól benne szöveg.laugh
745.
korppi
15 éve
Hát igen. Én se követem a divatot, mert azt veszem meg ami tetszik. Ó igen..mindenki Obamát imádja most ,de milesz ha olyan lesz késöbb mint Bush. Őt is éljelezték mikor megválasztották és most meg utálják.

De a mostai the rasmus hívoldalon ezt találtam.

On November 27th, The Rasmus will visit the Habbo Hotel to chat with you. Create your virtual self at Habbo.com and meet the pixelized band at the Habbo Hotel bar.

Sweden 16.15 - 16.45 EET
Norway 16.55 - 17.25 EET
France 17.35 – 18.05 EET
Austria 18.15 – 18.45 EET

15 minute break

Finland 19.05 – 19.35 EET
Italy 19.45 – 20.15 EET
Germany 20.25 – 20.55 EET
744.
Finlandia
15 éve
A Foo Fighters tényleg jó volt tavaly, birom a frontembert!! Hát ja ha bejön egy irányzat a divatba, azt követni kell!!!! csak azt nem értem miért...mindenki azt hord amiben jó érzi magát, nem mert most ez a 'menő'....
Tényleg Hájkizik!!!laughlaugh A kedvenc mondatom ez volt: Estel Kánye Westel!!!! persze fonetikusan irtam el, qrva jól rimel!!! jót röhögtem.
Amugy meg pont a magyar nyertes tették be,meghallgattam volna a Nightwisht.
743.
korppi
15 éve
Minden divat külfödről jön.
742.
Finlandia
15 éve
Jaj igen grat a Nightwishnek. És Lauri tényleg olyan aranyos volt. Az a sál már régóta divat a newyorkerbe láttam olyat.
741.
Finlandia
15 éve
Hát csak 7 percet késtem le. Nekem a tavalyi jobban tetszett. A TH-n én is letöbbentem. Paul Mcartney viszont megérdemelte a díjat mert tényleg ő sokat tett le az asztalra. A 30 second the mars viszont a vip barba nem volt jó választás volt. Inkább a foo fighterst tették ismét be. Ők jobban elszórakoztatták a felépőket és a vendégeket.

Vannak videók az mtv hivoldalán és Lauri nevét már megint rosszul mondták és írták. Ez olyan mint a czolner Hájkizik.

Katy Perry hát tényleg örült szerkókban jelent meg. XD Én szerintem nála ez a csokolom a lányokat ez egy kitalált imidzs. Vagy lezbi?

Na mindegy.. Várom a jövő évi díjkiosztót. Talán jobb lesz.
740.
Finlandia
15 éve
na megnéztem! képes voltam fennmaradni,csak h lássam kb 2 percig!!és élőben, magyarán az a tudat h látod és abban a percben olyan mintha mellette lennél, csak a helyszin más. tudom nem vagyok normális.laugh
Viszont már az első átadás az szerintem gyalázat volt. A kategória asszem a legjobb élő koncertféle volt: na mármost egy Metallica, Linkin Park, The Cure, Foo Fighters mellé hogy képesek betenni egy TH-t????? és ők nyertek, azt a jelenetet kénytelen voltam nem nézni,mert hánytam volna...Gondoljatok bele egy Metallicát élőben nézni és hallgatni..bele is borzongtam, totál jó lehet, nem ezek....fujjjjjjj ez volt az első csalódás, amugy egyre rosszabb lesz ez a gála. Na meg Katy Perry, az a nő nem volt gyenge, aki nézte látta milyen ruhái voltak már!!! nekem a primet az a forgós vitte el, a kisszoknyája, ami olyan volt mint egy körhinta, de fullra lehetett pörgetni!!!!!!!!!!ááááá
Amugy sejtettem az elején h Lauri a végén lesz, mertem volna rá fogadni, mikor bemondták az átadókat, hujjj vazze Laurie!!!! legalább a nevét irták volna ki rendesen, ez igy női név. És mikor végre jött, egyedül, illetve berakták mellé Ticianot, hogy száradjon le a keze!!!!!!!! ott karolgatta, meg jópofizott vele, irigyeltem a csávót rendesen!!! De Lauri tök cuki volt és az a feltupirozott hajával!!!!!ááááá megérte várni rá. a kommentátorok is jók voltak, olyat röhögtem mikor fikázták a th-t.... hehe
És asszem uj őrület jön be, de már kezd elterjedni ahogy láttam, ez a SÁL. Laurin is ez volt, qrva jól állt neki, zöld szinű volt, hasonlitott arra ami Akinak volt a nyakába mikor itt voltak. Én is terveztem h veszek, mert nincsen semmijen nyakbavaló, ezek után meg direkt keresni fogom.laughlaugh
Na befejeztem a kisregényem, ugyis ismételni fogják, a végefelé lesznek,nézzétek meg.
És grat a Nightwishnek!!!!!!!
739.
korppi
15 éve
ahha én is Akira gondoltam elsőnek.majd meglátjuk.
Megmondom őszintén Paula nem szimpatikus számomra, ez a véleményem, de attól ti még szerethetitek....Dia majd bepótolod utána még a csapból is ez fog folyni, sokat ismétlik.
738.
korppi
15 éve
Délutános vagyok és lemaradok az elejéről sajnos. De sietek .

Paulával? Az fura lenne. Esetleg az emma gaala-n a finn díjkiosztón. De azt se hinném. A the rasmus community oldalán ott vannak képek az új videoról.

Lauri mindig Akival jelenik meg ilyen eseményekeen. Lehet hogy ő jönn vele.
737.
Finlandia
15 éve
Szerintem aranyosak lennének smile
736.
Lauria
15 éve
Hi Korppi! Az miért baj ha ketten adják át?
735.
Lauria
15 éve
én már nagyon várom, felmerült bennem a gondolat h ugye nem Paulával lesznek együtt és ugy adják át a dijat???? brrr...
734.
korppi
15 éve
Majd holnap meglátjuk.

Mit csinált Katy Miért nem mű tortát használt. A hírekben mind ha már láttam volna azt a jelenetet.

De inkább Kany West vezesse a díjkiosztót.
733.
Finlandia
15 éve
Katty valaki lesz az, az a nő flúgos, egy koncertjén beleugrott egy tortába aztán csodálkozott h nem tud talpon maradni egész koncert alatt mert tiszta kulimász volt, aztán kapaszkodott ide-oda, gitárosba is...meg röhögött rajta...
Csak Lauri lesz??ohh, sztem még Aki is lesz, v valaki más, egyedül nem tudom, kis szende szokott lenni.laugh
732.
korppi
15 éve
Igen a nightwish ott volt de anette nem. De sajnos a tv nem mutatta őket. Mindig Nicole-t mutatta. Most megnéztem sok képet itt a neten és találtam olyanokat is ahol a nightwish van.

Azthiszem Katy Perry lesz a müsorvezettő. De Kany Westet is mondtak már.
Díjátadó lesz Lauri.
731.
Finlandia
15 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.